Hakkımızda

KİPYAP
KARDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

Mimarinin hayata kattığı değeri mühendislik ile bünyesinde nitelikli konut projeleri üretmek üzere birleştirerek, sektörde fark oluşturan ve hızla büyüyen KARDA İNŞAAT 8 YILDAN BERİ inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

KARDA İNŞAAT. tüm çalışmalarında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite sistemini gözetmektedir.

KARDA İNŞAAT 2006. yılından günümüze mimari, inşaat, gayrimenkul geliştirme (finansman, satış) ve müteahhitlik alanlarında konut üretimi hizmeti veriyor. Sektörde fark oluşturmayı hedefleyerek hızla büyümeyi sürdüren KARDA İNŞAAT sizler için kaliteli, güvenli ve konforlu yaşam alanlarına imza atıyor. KARDA İNŞAAT FİRMA ÇATISI ALTINDA KİPYAP MARKASIYLA YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

KİPYAP yatırımlarını geleceğe, her projede hedeflerini daha da yukarı taşıyarak ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

KİPYAP yaptıklarından güç alarak, deneyimleriyle vizyonunu yükselterek sektöründe İstanbul’un önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışıyor.